Plošné spoje pro Ondru SPO186 + zdroj

Testy obou prototypů Ondry byly úspěšně dokončeny, drobnosti opraveny, náhrady vyhledány (více informací najdete na Petrových stránkách), tak bych rád zadal do výroby finální desky. Jedná se o sadu DPS zdroje + vlastní DPS Ondry SPO186. Předpokládaná cena sady obou DPS je 479 Kč s DPH. Desky budou vždy v sadě, samostatně ne. Budou oboustranné, prokovené, pocínované, nepájivá maska ze strany spojů a potisk ze strany součástek, frézované do tvaru (deska zdroje je jednostranná). Kdo má zájem o sadu plošných spojů, prosím, kontaktujte mně na email_martin. Do článku jsem doplnil seznam zájemců, prosím zkontrolujte si, zda na něm jste a zda sedí počty. Deadline je 8.1.2012 a desky budou hotové někdy okolo 20.1., tak bych je v tom dalším týdnu rozeslal.

Ondra_SPO186_prototype_PCBs   Ondra_usmernovac_final

Pokud na seznamu nejste a desku chcete, kontaktujte mně. Pokud naopak desky nechcete, také dejte vědět. Nemám v plánu dělat moc desek navíc a nechci aby mi zbyly, a zůstaly mi v tom peníze.

Martin    2
EC1045    1
Milan T.    2
Sillicon    1
Libor B.    1
Kamil Ž.    2
Pavel Ž.    1
Ikon    1
PvvS    1
Melsfot    1
Josef Z.    2
Pavel U.    1
Roxio    1 (nepotvrzeno)
Michal B.    1
Jaroslav M.    1
Karel K.    1
LitilDivil     1
Dali2     1
Radek S.     1
Vilém K.     1
Robert M.     1
Jarda V.     1
Martin K.    1
Petr Š.    1

Případným zájemcům jsem ochoten v Brně u Bučka nakoupit i nějaké hůře sehnatelné součástky, jako je relé, FRB konektor, naprogramované 74188 apod. Pokud něco chcete, dejte vědět, nakoupil bych to najednou před rozesláním DPS a poslal s nimi.

Kromě DPS můžu zájemcům nechat u nás v práci udělat i sadu replik originálních příruček za 582 Kč. Info zde.

Ondra_SPO186_Repliky_prirucek_2

No a jako zlatý hřeb programu pracuje EC1045 na výrobě krabiček, které se snad podaří zajistit, ale určitě to ještě nějakou dobu potrvá. Pro zdroj se zvažuje i navinutí transformátoru a další možnosti. Jak budou desky, dáme s Petrem vědět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Československé počítače, Ondra. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentářů: Plošné spoje pro Ondru SPO186 + zdroj

 1. PvvS napsal:

  Ja se potvrzuju. Zajem urcite je . Prirucky bych si vzal taky, ale az v unoru.

 2. KoMar napsal:

  Nějak jsem tu uzávěrku prošvihl. Kdyby jedna deska zbyla navíc nebo někdo odřekl, tak se o ni hlásím.

 3. pvvs napsal:

  Uz ? :)) Klavesnice (001) uz mi prisla .

 4. Nová várka/podklady pro výrobu napsal:

  Ahoj,

  vím, že jdu s křížkem po funuse, ale po nedávném shlédnutí videa na youtube „Retro Nation – Mikropočítač Ondra“ jsem si uvědomil, že mi tento kousek chybí ve sbírce.

  https://www.youtube.com/watch?v=eeaac4Gqso0

  O to větší bylo mé překvapení (i když možná vlastně ani ne:-) ), když jsem zjistil, že jste s Petrem stvořili repliku. Velice rád bych si jí postavil také a tak se chci zeptat, zda máš k prodeji nějakou „rezervní“ desku, případně zda bys byl ochotný se podělit o výrobní podklady. Na stránkách sapi.cz jsem našel jen PDF, ze kterých to vyrobit nepůjde. Nebo se mám obrátit přímo na Petra?

  Děkuji,
  Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *