Plošné spoje pro Ondru SPO186 + zdroj

Testy obou prototypů Ondry byly úspěšně dokončeny, drobnosti opraveny, náhrady vyhledány (více informací najdete na Petrových stránkách), tak bych rád zadal do výroby finální desky. Jedná se o sadu DPS zdroje + vlastní DPS Ondry SPO186. Předpokládaná cena sady obou DPS je 479 Kč s DPH. Desky budou vždy v sadě, samostatně ne. Budou oboustranné, prokovené, pocínované, nepájivá maska ze strany spojů a potisk ze strany součástek, frézované do tvaru (deska zdroje je jednostranná). Kdo má zájem o sadu plošných spojů, prosím, kontaktujte mně na email_martin. Do článku jsem doplnil seznam zájemců, prosím zkontrolujte si, zda na něm jste a zda sedí počty. Deadline je 8.1.2012 a desky budou hotové někdy okolo 20.1., tak bych je v tom dalším týdnu rozeslal.

Ondra_SPO186_prototype_PCBs   Ondra_usmernovac_final

Pokud na seznamu nejste a desku chcete, kontaktujte mně. Pokud naopak desky nechcete, také dejte vědět. Nemám v plánu dělat moc desek navíc a nechci aby mi zbyly, a zůstaly mi v tom peníze.

Martin    2
EC1045    1
Milan T.    2
Sillicon    1
Libor B.    1
Kamil Ž.    2
Pavel Ž.    1
Ikon    1
PvvS    1
Melsfot    1
Josef Z.    2
Pavel U.    1
Roxio    1 (nepotvrzeno)
Michal B.    1
Jaroslav M.    1
Karel K.    1
LitilDivil     1
Dali2     1
Radek S.     1
Vilém K.     1
Robert M.     1
Jarda V.     1
Martin K.    1
Petr Š.    1

Případným zájemcům jsem ochoten v Brně u Bučka nakoupit i nějaké hůře sehnatelné součástky, jako je relé, FRB konektor, naprogramované 74188 apod. Pokud něco chcete, dejte vědět, nakoupil bych to najednou před rozesláním DPS a poslal s nimi.

Kromě DPS můžu zájemcům nechat u nás v práci udělat i sadu replik originálních příruček za 582 Kč. Info zde.

Ondra_SPO186_Repliky_prirucek_2

No a jako zlatý hřeb programu pracuje EC1045 na výrobě krabiček, které se snad podaří zajistit, ale určitě to ještě nějakou dobu potrvá. Pro zdroj se zvažuje i navinutí transformátoru a další možnosti. Jak budou desky, dáme s Petrem vědět.

Příspěvek byl publikován v rubrice Československé počítače, Ondra. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

9 komentářů: Plošné spoje pro Ondru SPO186 + zdroj

 1. PvvS napsal:

  Ja se potvrzuju. Zajem urcite je . Prirucky bych si vzal taky, ale az v unoru.

 2. KoMar napsal:

  Nějak jsem tu uzávěrku prošvihl. Kdyby jedna deska zbyla navíc nebo někdo odřekl, tak se o ni hlásím.

 3. pvvs napsal:

  Uz ? :)) Klavesnice (001) uz mi prisla .

 4. Nová várka/podklady pro výrobu napsal:

  Ahoj,

  vím, že jdu s křížkem po funuse, ale po nedávném shlédnutí videa na youtube „Retro Nation – Mikropočítač Ondra“ jsem si uvědomil, že mi tento kousek chybí ve sbírce.

  https://www.youtube.com/watch?v=eeaac4Gqso0

  O to větší bylo mé překvapení (i když možná vlastně ani ne:-) ), když jsem zjistil, že jste s Petrem stvořili repliku. Velice rád bych si jí postavil také a tak se chci zeptat, zda máš k prodeji nějakou „rezervní“ desku, případně zda bys byl ochotný se podělit o výrobní podklady. Na stránkách sapi.cz jsem našel jen PDF, ze kterých to vyrobit nepůjde. Nebo se mám obrátit přímo na Petra?

  Děkuji,
  Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *