ZX80 replika

ZX80 byl vždycky můj sen. Bohužel, pořídit si originál jsem mohl až v nedávné době. Nicméně, už nějakou dobu ve mě zrál nápad postavit si repliku.

Repliku jsem se rozhodl postavit tak, aby výsledky mojí práce mohli využít i další zájemci a také jsem chtěl jednu připravit jako „stavebnici“ pro mého syna.

Na těchto stránkách tedy najdete kompletní návod na výrobu repliky ZX80, včetně všech podkladů pro její výrobu ke stažení. A protože mám některé komponenty vícekrát, můžete si i některé ode mne koupit, pokud ještě jsou.

Pokud Vás zajímá, jak jsem repliku připravoval a odlaďoval, koukněte se na stránky s dokumentací výroby prototypu.

Pokud si chcete postavit vlastní repliku ZX80, určitě navštivte stránku s informacemi ke stavbě repliky ZX80.

Při přípravě repliky jsem počítal s tím, že zájemců bude více a některé důležité komponenty mám vícekrát. Pokud o něco máte zájem, napište mi na email_martin_img_thumb[7]. Nejsem obchod a toto mě neživí, co nabízím, prodávám za v podstatě nákupní ceny. Až vše dojde, tak nebudu nic dělat/shánět znovu.

Deska plošných spojů ZX80 ISSUE 2, pokovená, vrtaná s rozložením součástek … 510 Kč
Paměť EPROM 2532 naprogramovaná původním obsahem ZX80 ROM … 84 Kč
Fóliová klávesnice pro ZX80 (od RWAP services) … cca 750 Kč
– klávesnice aktuálně nemám skladem, pokud se najde dost zájemců, mám domluvenou cenu s Richem Mellorem (RWAP Services) 22 GBP + 1,80 GBP poštovné
– pokud chcete klávesnici hned, doporučuji www.sellmyretro.com.
– aktuálně pracuji i na vytvoření varianty, která by umožňovala layout ZX80 i ZX81 s náklady výrazně nižšími, byť za cenu vlastní práce (celé klávesnice nemám v plánu vyrábět)

8 komentářů: ZX80 replika

    Error thrown

    Call to undefined function create_function()