JHCon 2014

Další super akce je za námi. Tentokrát Spectristická, takže jsem měl trošku strach, zda nebudu působit jako vetřelec Mrkající veselý obličej. Naštěstí se ukázalo, že moje obavy byly liché. Všichni přítomní byli kamarádští, ukázali mi na Speccy spoustu zajímavých věcí a dokonce jsme společně s Radimem, za vydatné pomoci Pavla a Busyho, spáchali náš první BASIC program pro Speccy do compa COWINA, kde jsme získali velmi pěkné 16. místo Mrkající veselý obličej Nutno říci, že z některých příspěvků mi málem upadla čelist.

 JHCon2014_1   JHCon2014_2

Je úžasné, co někdo umí naprogramovat jen tak v BASICu. Hodně jsem se pobavil i u soutěže v poznávání obrázků z her, kde byl jasně poznat, že toho na Speccy nemám mnoho nahráno. Z 16 obrázků z her jsem jasně identifikoval 2 Mrkající veselý obličej. Zbytek bylo tipování a tak jsem se nesoutěžně poradil s WOSem a Googlem a ani tak nebylo vše úplně jednoduché.

Celé setkání se neslo v super přátelském duchu a všichni jsme víceméně společně oscilovali mezi počítači a místními restauracemi, takže jsem si zatím netroufl stoupnout na váhu Mrkající veselý obličej. Jindřichův Hradec je moc hezké město a jsem rád, že jsme neseděli jen u počítačů. Také mně potěšilo, že, na rozdíl od některých jiných akcí, se nikdo neopil, nikdo nedělal čurbes a celou dobu byla pohoda. No a protože jsem s sebou měl foťák a něco málo jsem nafotil, rád se o fotky podělím.

Foto ze setkání JHCon 2014

Velký dík patří všem účastníkům za vytvoření super atmosféry a zejména Logoutovi, který se perfektně postaral o organizaci a Factorovi 6, který připravil a vyhodnocoval compa a soutěže. Pokud bude JHCon i příští rok, a vypadá to, že bude, moc rád se zúčastním. Prozatím nezbývá, než se těšit na Forever Party.

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce, Sinclair se štítky , , , , , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: JHCon 2014

  1. Logout napsal:

    Díky za díky 🙂 a hlavně za to, že jste dorazili. Nakonec to dopadlo dobře, všichni jsme se vešli a atmosféra byla skvělá. JHCon se bude opakovat tak dlouho, dokud mi vedení školy bude ochotné pronajímat místnosti, takže doufám, že letošní (třináctý) ročník poslední nebyl.

  2. Pingback: Sharp do kapsy »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *